Folia w płynie jest gotowym materiałem służącym do uszczelniania. Stosuje się ją pod płytki w pomieszczeniach, które są narażone na działanie wilgoci i wody, np. w toaletach, łazienkach, kuchni itp. Zabieg uszczelniający folią w płynie jest niezbędny, gdy narażamy pomieszczenie na stały kontakt z wodą i parą wodną. Oto 5 powodów, dla których warto wybrać folię w płynie.

1. Folia w płynie chroni przed zagrzybieniem

Płytki ceramiczne nie gwarantują 100% ochrony przed wilgocią, która może przenikać przez nie i prowadzić do zawilgocenia, a następnie zagrzybienia ścian. Folia w płynie pozwala temu zapobiec.

2. Można ją stosować na różne powierzchnie

Folia w płynie jest uniwersalna i można ją stosowań na różne powierzchnie: pustaki ceramiczne, płyty kartonowo-gipsowe i wiórowe, beton, tynk, mur oraz tynki cementowo-wapienne.

3. Folię w płynie można stosować wewnątrz i na zewątrz

Materiał izolacyjny w postaci foli w płynie może być wykorzystywany zarówno w wewnątrz (łazienka), jak i na zewnątrz (dach i taras).

4. Jest łatwa w aplikacji

Folie można nakładać pędzlem lub wałkiem. Wcześniej należy odpowiednio przygotować podłoże do nałożenia folii – oczyścić i zagruntować impregnatem.

5. Przystępna cena

Folia w płynie ma też stosunkowo przystępną cenę w stosunku do jakości i trwałości uszczelnienia.

Folię w płynie znajdziesz np. w sklepie Budujmy.eu


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *